Работай в Интернете !
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Работай в Интернете !

Зарабатывай сегодня!!!

ФорумФорум  ПорталПортал  ПоискПоиск  РегистрацияРегистрация  ПравилаПравила  ВходВход  

улюблені та актуальні книги.

Перейти вниз 
+2
Admin
Маюнка
Участников: 6
АвторСообщение
Маюнка
Почетный модератор
Почетный модератор
Маюнка

Количество сообщений : 35
Дата регистрации : 2008-02-08

улюблені та актуальні книги. Empty
СообщениеТема: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeСб Фев 09 2008, 02:50

існують книги, які для нас стали "настільними" - ті,які ми перчитуємо багато разів, ті, які дають нам необхідний заряд енергї або навпаки - дозволяють гарно відпочити. для мене , наприклад, такими є збірка поезій Едуарда Асадова, "Майстер і Маргарита" Булгакова, новели Стефана Цвейга.
а є література, про яку ми десь чули, щось читали, нам її порадили.
у мене захопленням є сучасна українська література. найгеніальнішим письменником сучасної України вважаю Юрія Андруховича.

двома словами, в цій темі можна обговорити книги, які справили на вас враження - не важливо позитивне чи навпаки...
Вернуться к началу Перейти вниз
Admin
Admin
Admin

Количество сообщений : 127
Географическое положение : Украина
Дата регистрации : 2007-12-29

СообщениеТема: Курьезный случай   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeВт Фев 12 2008, 14:52

Увидел на книжном развале толстую такую, красивую
глянцевую книгу "Энциклопедия для маленьких принцесс". Взял, открыл наугад в середине. studyЧитаю первую фразу на странице: "Алкоголь в больших
количествах очень вреден для здоровья".улюблені та актуальні книги. Confused
http://poiskovik77.forum2x2.ru
Маюнка
Почетный модератор
Почетный модератор
Маюнка

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeСр Фев 13 2008, 01:38

Admin пишет:
глянцевую книгу "Энциклопедия для маленьких принцесс". Взял, открыл наугад в середине. studyЧитаю первую фразу на странице: "Алкоголь в больших

ось де треба писати "о времена, о нравы!" Sad з іншого боку, мабуть, краще з дитинства пояснювати і закладати в людей розуміння таких речей. хоча маленьким принцесам, здається, до алкоголю має бути досить байдуже. вони ж ПРИНЦЕСИ queen ех, світле дитинство! якщо обирати таку книгу для доці, у мене свого часу була "Энциклопедия для девочек: любому возрасту полезна". ото була дійсно непогана книга, до якої я часто зверталась.
D.M.
Собеседник
Собеседник

Количество сообщений : 17
Географическое положение : Zhytomyr
Дата регистрации : 2008-02-13

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeСр Фев 13 2008, 11:44

Admin пишет:

Товсті глянцеві часто бувають туфтовими, особливо якщо шрифт великий - щоб робити вигляд, що вона ще товстіша. А взагалі, якщо є Інтернет, паперові книги майже не потрібні.
Маюнка
Почетный модератор
Почетный модератор
Маюнка

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeСр Фев 13 2008, 13:39

D.M. пишет:
[ А взагалі, якщо є Інтернет, паперові книги майже не потрібні.

а я люблю паперові читати.Smile
D.M.
Собеседник
Собеседник

Количество сообщений : 17
Географическое положение : Zhytomyr
Дата регистрации : 2008-02-13

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeЧт Фев 14 2008, 09:22

Маюнка пишет:
D.M. пишет:
[ А взагалі, якщо є Інтернет, паперові книги майже не потрібні.

а я люблю паперові читати.Smile

У паперових є ряд переваг: менше очі втомлюються; не треба вмикати комп'ютер, витрачати електроенергію та трафік. Але якщо купляти нову книгу, то на сьогодні я в переважній більшості випадків скажу, що краще пошукаю той самий матеріал в Інтернеті.
Маюнка
Почетный модератор
Почетный модератор
Маюнка

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeЧт Фев 14 2008, 12:55

D.M. пишет:
Але якщо купляти нову книгу, то на сьогодні я в переважній більшості випадків скажу, що краще пошукаю той самий матеріал в Інтернеті.

так, це, мабуть, зараз скоріше виключення в наш час. я-от студентка, всю свою стипендію витрачаю на книги. є у мене улюблена точка, де я їх систематично скуповую. тільки від музики на компактах відійшла поки що.

ще подобаються аудіокнигиSmile

ніяк не доберусь до Улицкой "Даниель Штайн:переводчик".
Admin
Admin
Admin

Количество сообщений : 127
Дата регистрации : 2007-12-29

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeПт Фев 22 2008, 11:35

Маюнка пишет:

у мене захопленням є сучасна українська література. найгеніальнішим письменником сучасної України вважаю Юрія Андруховича.

У меня вопрос. Question

А есть еще книги Софии Андрухович. Есть какая-то связь с Юрием (жена, родственница, стиль)? Просто администрация запуталась... Neutral
http://poiskovik77.forum2x2.ru
Маюнка
Почетный модератор
Почетный модератор
Маюнка

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeПт Фев 22 2008, 12:57

Admin пишет:
Маюнка пишет:

У меня вопрос. Question

А есть еще книги Софии Андрухович. Есть какая-то связь с Юрием (жена, родственница, стиль)? Просто администрация запуталась... Neutral

Софія - дочка. у неї творчість суперспецифічна. але дівчинка розумна. цікаві ідеї подає.
katrina
Почетный администратор Самая желанная!
Почетный администратор Самая желанная!
katrina

Количество сообщений : 21
Дата регистрации : 2008-10-31

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeПн Ноя 03 2008, 10:43

Я люблю уединиться с книгой,чтобы ничто вокруг не мешало читать,думать и вникать...Интернет в этом плане меня не вдохновляет. Только если надо найти какую-то литературу по делу или на скорую руку.А для души-лучше книга в руках.Сейчас всё чаще возвращаюсь и с удовольствием читаю книги Лууле Виилма.Суть её книг в том,что,научившись правильно думать и прощать себя в самом широком смысле,человек обретает здоровье,счастье и душевный покой.Попробуйте почитать.Первая книга называется "Душевный свет"
Valerij
Прохожий

Количество сообщений : 2
Географическое положение : УКРАИНА
Дата регистрации : 2010-06-23

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeСр Июн 23 2010, 02:35

Создал тему "Альтернативная история". Любителям данной тематики прошу заглянуть. http://poiskovik77.forum2x2.ru/forum-f12/tema-t129.htm

Последний раз редактировалось: Valerij (Ср Июн 23 2010, 23:45), всего редактировалось 1 раз(а)
poiskovi
Собеседник
Собеседник
poiskovi

Количество сообщений : 103
Дата регистрации : 2008-02-29

СообщениеТема: Re: улюблені та актуальні книги.   улюблені та актуальні книги. Icon_minitimeСр Июн 23 2010, 13:26

Valerij пишет:
Создал тему "Альтернативная история". Любителям данной тематики прошу заглянуть.
Надо бы ссылочку вставлять куда заглядываь. Форум не сильно маленький. А название заманчивое, придется поискать...

улюблені та актуальні книги.
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Работай в Интернете ! :: Наш досуг :: Искусство, театр, кино, литература-
Перейти: